#громадськемісце Робота у Чернівецькій області під час війни: як працівники та роботодавці шукають одне одного #чернівці #chernivtsi

Робота у Чернівецькій області під час війни: як працівники та роботодавці шукають одне одного

Робота у Чернівецькій області під час війни: як працівники та роботодавці шукають одне одного

Яка у Чернівецькій області під час війни ситуація з вакансіями та пошуком працівників, які на цю тему поширені міфи, і де бракує кадрів? Про це сайт 0372.ua поспілкувався із заступницею директора Чернівецького обласного центру зайнятості Ольгою Багрій.

Повномасштабна війна вдарила по матеріальному становищу багатьох українців. Комусь довелося звільнятися, комусь – переїжджати і міняти кваліфікацію, хтось просто фізично втратив місце роботи.

Багато підприємств зіткнулися з браком кадрів. Про те, в якому стані зараз ринок праці, ми і поговорили в нашому новому подкасті. Для цього запросили заступницю директора Чернівецького обласного центру зайнятості Ольгу Багрій.

Зручний формат новини у нашому Viber

Зокрема торкнулися таких питань:

  • Як у Чернівецькій області шукати роботу;
  • Для яких спеціальностей зараз бракує фахівців;
  • Чи правда, що переселенців не дуже охоче беруть на роботу;
  • Як роботодавці адаптувалися до роботи в умовах війни;
  • Які поширені міфи про пошук роботи в умовах війни.

Відповіді на ці та інші питання, повʼязані з працевлаштуванням в умовах повномасштабної війни, почуєте у нашому подкасті:

А якщо ви шукаєте адекватну пропозицію, де чітко прописані вимоги та обовʼязки , то ми для вас дещо маємо. Сайт 0372.ua, який є частиною медіахолдингу “Має сенс”, збільшує свою команду, тож ми у пошуках людей, які готові долучитися до розвитку нашої компанії. Із нашою вакансією ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Читайте: Яким джерелам інформації довіряють жителі Чернівців – ВІДЕО