#громадськемісце У Чернівцях з’явився транспортний оператор: відповідає за всі процеси оплати #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях з'явився транспортний оператор: відповідає за всі процеси оплати

Марія Боднарашек, 0372

Марія Боднарашек, 0372

У Чернівцях з’явився транспортний оператор, який організовує та обслуговує систему обліку оплати проїзду у громадському транспорті Чернівців.

Рішенням Виконавчого комітету від 09.01.2024 затвержено оператора АСОП ТОВ “АЙКЮ ДИРЕКТ УКРАЇНА”. 

Тепер відповідальність за організацію та обслуговування системи оплати проїзду покладена на ТОВ “АЙКЮ ДИРЕКТ УКРАЇНА”, – про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Оператор контролює та відповідає за всі процеси оплати за проїзд як в комунальному, так і в приватному громадському транспорті Чернівців. Також транспортний оператор відповідає за встановлення та обслуговування валідаторів, контроль за валідацією, розрахунки та розв’язання проблем з оплатою.

Як зазначила заступниця директора департаменту транспорту ЧМР Аліна Парпауц, за перевірку квитків забезпечує сам перевізник.

Скарги та пропозиції щодо роботи системи автоматизованої оплати за проїзд, а саме:

  • проблеми з валідацією;
  • проблеми з оплатою банківських карток;
  • неправильне списання коштів;

Звертайтеся за номером телефону +380660283890.

Нагадаймо, раніше ми писали про те, що в Чернівцях немає можливості збільшити кількість автобусних маршрутів через нестачу водіїв, а також про те коли приватні маршрутки будуть з валідаторами.

На пресконференції 7 березня міський голова Роман Клічук прокоментував, що домовлятимуться з кожним, але цей процес лише почався:

“Ми ставимо план, що протягом року всі маршрутки, які перебувають у приватній власності, обов’язково будуть із валідаторами”

Підписуйтесь на наш Telegram

Також ми писали про те, що з 1 березня квиток у чернівецьких тролейбусах коштує 12 грн. Але місто ще не затвердило економічно обґрунтований тариф.

Економічно обґрунтований тариф – це такий, що покриває витрати та видатки Чернівецького тролейбусного управління (ЧТУ), зокрема на електроенергію.

Нинішня вартість квитка, яку ухвалили 27 лютого, нижча за стару економічно обґрунтовану, яку ухвалили ще тоді, коли квиток для пасажирів коштував 10 грн.

Читайте також: Заборона паркування на деяких вулицях Чернівців