#громадськемісце Його дістав ворожий снаряд на Харківщині – історія захисника з Чернівців #чернівці #chernivtsi

Його дістав ворожий снаряд на Харківщині історія захисника з Чернівців

Захисник з Чернівців Андрій Віхров

Захисник з Чернівців Андрій Віхров

Андрій Віхров – воїн з Чернівців, який у перші дні повномасштабного вторгнення добровільно приєднався до лав ЗСУ. Коли чоловік вперше пішов до ТЦК, йому відмовили, тож він спробував знову.

Андрій Віхров був батьком двох синів, уважним чоловіком, гарним другом, працьовитим та веселим. Він зовсім не мав військового досвіду. Проте у перші дні повномасштабного вторгнення приєднався до лав захисників, відчуваючи, що навчиться, впорається з усіма поставленими завданнями, зможе боронити рідну Україну зі зброєю в руках, – розповідається на сторінці у Facebook “Незабутні: Буковина памʼятає”.

Андрій Олексійович Віхров народився 28 вересня 1976 року у Чернівцях. 1991 року закінчив місцеву середню школу №33. Опісля вступив до професійно-технічного училища №6, опанував професію слюсара з ремонту автомобілів.

“28 лютого Андрій вирушив до Чернівецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Однак до війська його не взяли. Спершу зараховували добровольців, що мали бойовий досвід. Додому чоловік прийшов пригніченим, думаючи, що не потрібен для захисту Батьківщини. Але його тішило те, що був записаний до окремого списку як резервіст, у військкоматі йому пообіцяли зателефонувати. Довго чекати не довелося, вже наступного дня ввечері передзвонили і запросили до штабу”, – розповідає дружина Ольга.

Андрій Віхров служив стрільцем 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Виконував бойові завдання на Харківщині.