#громадськемісце Більшість священиків УПЦ МП – "попи у мундирах". Керівник СБУ Малюк дав сенсаційне інтерв‘ю #чернівці #chernivtsi

Більшість священиків УПЦ МП – "попи у мундирах"

Керівник СБУ Василь Малюк анонсував “бавовну” для росіян. Поки окупанти намагаються якось вибудувати свій захист на тлі атак надводних дронів, Україна все одно йде на один крок уперед.

Керівник СБУ в інтерв’ю телеканалу ICTV відкрив деякі “таємні матеріали” з діяльності його спецслужби, пише Диалог.ua.

Малюк нагадав, що успішні атаки на НПЗ змусили Кремль відмовитись від експорту бензину з 1 по 31 березня 2024 року. Загалом Київ здійснив 13 атак безпілотників на НПЗ РФ, скоротивши на 1/3 експорт нафтопродуктів із РФ.

Згадав Малюк також історію України, яку в РФ постійно хочуть переписати під себе. Коли хрестили Русь, такого поняття як “Росія” не було, як і самого міста Москва.

У жилах українців тече кров справжніх воїнів, заявив голова СБУ.

Більшість священиків УПЦ МП – “попи у мундирах”. Що може бути спільного з Богом у людини, яка стоїть з телефоном у руках і коригує ворожий вогонь по мирному населенню, ставить риторичне питання Малюк.

СБУ не воює проти церкви, а лише проти тих, хто ненавидить Україну та прикриває свій мундир рясою священика.

Наразі оголошено 37 підозр і відкрито понад 80 кримінальних справ щодо священиків УПЦ МП.

Анонсував Малюк також нові спецоперації СБУ проти окупантів як на морі, так і на суші.

Завдяки морським дронам типу Sea Baby та “Мамай” вдалося пошкодити або знищити 11 військових кораблів РФ.

Є успіхи у СБУ й проти агентури ворога. Лише у 2023 році було ліквідовано 47 таких мереж. Вороги були як серед народних депутатів, так і серед МО України.

ДЖЕРЕЛО