Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Інтернет-еквайринг в Україні: що це та які переваги надає – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Інтернет-еквайринг в Україні: що це та які переваги надає #чернівці #chernivtsi

Інтернет еквайринг важливий для бізнесу, адже саме завдяки йому зручно і безпечно робити платежі. Це незамінний інструмент для підприємців, які прагнуть розширити свій бізнес в умовах зростаючої популярності електронної комерції. У цій статті ми розглянемо детально, що такое інтернет еквайринг, його переваги та процес роботи, а також надамо практичні поради для бізнесу. *

Що таке інтернет-еквайринг

Інтернет-еквайринг — це процес обробки електронних платежів через інтернет. Він дозволить вам приймати платежі онлайн. Наприклад, якщо ви продаєте товари в інтернет-магазині, то покупці легко можуть оплатити бажане за допомогою картки за лічені хвилини.

Сьогодні банки пропонують різні тарифи на еквайрингове обслуговування підприємців. Наприклад, Райффайзен Банк надає інтернет-еквайринг з платою за обслуговування всього за 1,5%. Ви можете замовити його для будь-якого бізнесу одночасно з відкриттям рахунку ФОП. Для нових клієнтів банк гарантує швидке та просте підключення, а також 3 місяці безкоштовного обслуговування рахунку.

Переваги інтернет-еквайрингу

Інтернет-еквайринг має низку переваг, які роблять його незамінним для сучасного бізнесу:

  • відкриття додаткового каналу для продажів, який працює цілодобово;
  • розширення бізнесу на інші регіони;
  • підвищення безпеки операцій, оскільки при безготівковому розрахунку відсутній ризик прийому фальшивих купюр та помилки касирів.

До речі, в Райффайзен Банку разом з еквайрингом ви також можете отримати ЕЦП безкоштовно для підписання та обміну важливими документами онлайн.

Практичні поради для бізнесу

Інтеграція інтернет-еквайрингу в ваш бізнес може значно покращити процес обробки онлайн-платежів та підвищити ефективність роботи. Ось декілька практичних порад для успішної інтеграції.

  1. Підготовка до інтеграції. Проведіть аналіз потреб вашого бізнесу та виберіть надійного провайдера інтернет-еквайрингу, наприклад Райффайзенбанк. Переконайтеся, що ваш вебсайт відповідає всім технічним вимогам для підключення платіжного шлюзу.
  2. Технічна інтеграція. Встановіть і налаштуйте платіжний шлюз на вашому сайті. Забезпечте безперебійне підключення до системи інтернет-еквайрингу для обробки транзакцій.
  3. Безпека даних. Забезпечте захист персональних даних клієнтів, використовуючи протоколи шифрування та безпеки. Регулярно оновлюйте програмне забезпечення та системи безпеки.

До речі, для нових клієнтів, які відкриють рахунки ФОП в Райффайзен Банку, перші 3 місяці обслуговування безкоштовне. В цей час також не стягується комісія за вихідні платежі в Raiffeisen Business Online і валютні операції.

Інтернет-еквайринг є важливим елементом для розвитку бізнесу в умовах цифрової економіки. Він забезпечує зручність, безпеку та розширює можливості для підприємців. Використання інтернет-еквайрингу дозволяє бізнесам залишатися конкурентоспроможними, пропонуючи клієнтам сучасні та надійні способи оплати.

* на правах реклами

ДЖЕРЕЛО