Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Нові Робінзони: круїзний лайнер забув вісьмох туристів на африканському острові – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Нові Робінзони: круїзний лайнер забув вісьмох туристів на африканському острові #чернівці #chernivtsi

Нові Робінзони: круїзний лайнер забув вісьмох туристів на африканському острові

Вісім пасажирів розкішного норвезького круїзного лайнера Norwegian Dawn застрягли на африканському острові Сан-Томе і Прінсіпі після того, як їхній корабель пішов без них. Це вже не перший інцидент із кораблями з Норвегії за останні кілька місяців.

Як пише Sky News, передає УНІАН, круїзний лайнер вирушив із Кейптауна (Південна Африка) 20 березня 2024 року в 21-денну подорож уздовж узбережжя Африки, яка мала завершитися 10 квітня в Барселоні (Іспанія).

Однак для шістьох мандрівників зі США та їхніх двох попутників з Австралії подорож пішла не за планом. На сьомий день круїзу, 27 березня, вони запізнилися повернутися на корабель після того, як того дня вирушили на приватну екскурсію. У підсумку горе-туристи були змушені пробиратися через кілька країн, намагаючись наздогнати судно.

Бідолахи розповіли, що їхній туроператор повідомив капітана круїзного судна про те, що вони спізнюються, а місцева берегова охорона спробувала провести їх на судно, але їм не дозволили піднятися на борт.

У результаті вісім пасажирів, серед яких була і вагітна жінка, залишилися на кілька днів на острові за 190 миль від узбережжя Нігерії, зазнаючи труднощі із мовним бар’єром, з валютою і логістикою, щоб повернутися на корабель.

“Нам вдалося звернутися до туристичного агентства, щоб організувати польоти в наступний порт заходу… Але це дуже складний процес – ви маєте справу з кількома мовами, мовними бар’єрами, ви маєте справу з різними валютами… знайти когось, у кого навіть є долари… намагаючись змусити агента зрозуміти, куди нам треба дістатися”, – поскаржилися “забуті” Джилл і Джей Кемпбелл із Південної Кароліни.

При цьому вони розповіли, що “прекрасні жителі Сан-Томе” були дуже люб’язні і дуже гостинні, вони доклали всіх зусиль, щоб допомогти туристам знайти готелі.

ДЖЕРЕЛО