Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Видобували питну підземну воду для продажу: громада на Буковині зазнала збитків на майже півмільйона гривень – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Видобували питну підземну воду для продажу: громада на Буковині зазнала збитків на майже півмільйона гривень #чернівці #chernivtsi

Видобували питну підземну воду для продажу: громада на Буковині зазнала збитків на майже півмільйона гривень

Троє буковинців незаконно видобували та продавали питну підземну воду з родовища у Чернівецькому районі. У результаті вони завдали шкоди територіальній громаді майже на півмільйона гривень.

За цим фактом слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт для розгляду до суду, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами з Управління стратегічних розслідувань ДСР НП України встановили, що 52-річний житель села Кам’яна організував схему незаконного видобутку та реалізації питної підземної води. До своєї протиправної діяльності чоловік залучив двох буковинців віком 23 і 46 років.

Члени ОЗГ виписували на добу один талон на відпуск води (6-8 метрів кубічних), а поза обліком вивозили 3-4 таких партій і реалізовували їх без відповідних документів. Внаслідок незаконної діяльності буковинці нанесли державі матеріальної шкоди майже на 500 тисяч гривень.

У результаті проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання, робочих місцях та автомобілях фігурантів поліцейські вилучили документи техніку та гроші.

Крім цього вилучили договори та чорнові записи про незаконний видобуток і реалізацію води в два транспортних засоби, на яких постачали воду.

ДЖЕРЕЛО