#громадськемісце З початком війни повернувся з-за кордону й служив у найгарячіших точках фронту: історія Героя з Буковини Володимира Грикаловського #чернівці #chernivtsi

З початком війни повернувся з за кордону й служив у найгарячіших точках фронту: історія Героя з Буковини Володимира Грикаловського

Щирий, ввічливий, толерантний, перспективний та наполегливий – таким його запам’ятають рідні, близькі та колеги. Володимир Грикаловський не злякався підступного ворога, а мужньо став на захист своєї землі. Його трагічна загибель – непоправна втрата для сім’ї, друзів, побратимів, односельчан та усього українського народу, який ціною життів таких молодих хлопців виборює мир і перемогу в країні.

Історію Героя публікує Незабутні. Буковина пам’ятає.

Народився Володимир Вікторович Грикаловський 25 червня 1992 році у селі Подвірне Мамалигівської громади Дністровського району. Мама ростила його сама, виховувала справжнім патріотом та мужнім чоловіком.

У 2014 році хлопець закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Працював в Управлінні патрульної поліції Чернівецької області. 2020 року був кандидатом на голову Мамализької громади. Всі односельчани поважали та любили Володимира Грикаловського, прислухалися до його порад. Він же завжди мріяв, щоб завдяки його ідеям та ініціативам рідне Подвірне процвітало.

Початок війни застав Володимира в Німеччині. Проте він вирішив повернутися на Батьківщину. Добровольцем долучився до Сил оборони України та захищав територіальну цілісність країни у «найгарячіших точках». Був аеророзвідником, служив у зведеному загоні Департаменту патрульної поліції, підрозділ «ТОР».

Загинув Володимир Грикаловський 16 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в селі Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області. Йому був 31 рік.

Лейтенанта поліції Володимира Грикаловського посмертно нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни».

ДЖЕРЕЛО