#громадськемісце «Демонструють справжню українську міць»: міський голова Роман Клічук зустрівся із нацгвардійцями з Буковини #чернівці #chernivtsi

«Демонструють справжню українську міць»: міський голова Роман Клічук зустрівся із нацгвардійцями з Буковини

Міський голова Чернівців Роман Клічук узяв участь в урочистостях із нагоди відзначення десятої річниці з дня створення Національної гвардії України.

Про це пише С4 із посиланням на Facebook-сторінку очільника міста.

Мер зазначив, що з 24 лютого 2022 року та протягом років війни нацгвардійці демонструють справжню українську міць. А їхня готовність захищати Україну від будь-яких загроз і невтомна праця на користь нації — це надійний фундамент національної безпеки та стабільності.

«Дякуємо вам за службу! Бережіть себе! Слава Україні», — йдеться в дописі міського голови Романа Клічука.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО