#громадськемісце На Буковині викрили чоловіка, який намагався незаконно ввезти в Україну товари на майже 1,5 млн грн #чернівці #chernivtsi

На Буковині викрили чоловіка, який намагався незаконно ввезти в Україну товари на майже 1,5 млн грн

Чоловіка, котрий намагався ввезти в Україну незадекларовані товари, викрили на Буковині. Попередня вартість вилученого складає майже 1,5 мільйона гривень.

Про це повідомляє С4 з посиланням на пресслужбу Чернівецької митниці.

Зазначається, що 25 березня в пункт пропуску «Порубне-Сірет» прибув громадянин України, який їхав із Румунії. Обравши смугу руху «зелений коридор», чоловік заявив, що не переміщує через кордон товарів, які підлягають декларуванню або обмежені до ввезення в Україну, а наявні в нього товари складають дозволену загальну вартість у 500 євро.

Однак, під час митного контролю правоохоронці виявили в його автомобілі 1308 одиниць незадекларованого товару: засоби гігієни, гіро-глобуси, парасольки та декоративні тростини для ходьби, лікарські засоби та алкогольні напої.

Відтак митники пропустили через кордон ту кількість товару, яку чоловік мав право переміщувати без декларування. Решту продукції тимчасово вилучили на підставі протоколів про порушення митних правил, складених за ч. 2 ст. 471 та ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України.

Нагадаємо, раніше ми писали, що на Буковині викрили чоловіка, який намагався незаконно перевезти до Румунії майже 400 пачок цигарок.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО