#громадськемісце На двох вулицях у Чернівцях висадять алею з дерев: у мерії поділилися планами з озеленення міста на цей рік #чернівці #chernivtsi

На двох вулицях у Чернівцях висадять алею з дерев: у мерії поділилися планами з озеленення міста на цей рік

На вулиці Винниченка у Чернівцях планують висадити алею дерев, а на Воробкевича до існуючої додати ще десяток рослин.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді, пише С4.

Фото: Тарас Піц

Вказується, що на вулиці Воробкевича вже є 37 тюльпанових дерев, а ще 11 рослин висадять додатково.

Крім того, цьогоріч Чернівецький трест зеленого господарства та ПЗР планує зайнятися висадкою однорічних рослин в центральній частині міста, на вулиці О. Кобилянської, а також на квітниках площ: Театральна, Центральна, Соборна та Філармонії. Також висадка багаторічних квітів планується у сквері по вул. Героїв Майдану 176.

У міській раді зазначають, що роботи проводитимуться двічі на рік – навесні та восени. Висадка дерев переважно буде компенсаційна (підсаджування на вулицях та у скверах, де раніше були видалені аварійні дерева), а саме: на вул. А. Міцкевича, Поштовій, Підкови 1, Героїв Майдану, Головній тощо.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Чернівецькій області цьогоріч планують посадити майже три мільйони дерев.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО