#громадськемісце У Чернівцях офіційно 29 березня завершать опалювальний сезон #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях офіційно 29 березня завершать опалювальний сезон

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради ухвалив рішення про закінчення опалювального сезону в громаді з 29 березня.

Про це інформує С4.

Припинять подавати тепло в оселі чернівчан з 29 березня, оскільки напередодні три дні поспіль середньодобова температура перевищуватиме +8°С тепла.

До цього теплопостачання здійснюватимуть лише ввечері, а вдень тимчасово припинятимуть. Нагадаємо, опалювальний сезон у Чернівецькій громаді розпочали 7 листопада 2023 року. Надалі комунальники планують зайнятися заміною мереж, ремонтом та оновленням обладнання.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО