Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
У Чернівцях розпочали прийом заявок від кандидатів на премію імені Кохановського: як і хто може долучитися – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце У Чернівцях розпочали прийом заявок від кандидатів на премію імені Кохановського: як і хто може долучитися #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях розпочали прийом заявок від кандидатів на премію імені Кохановського: як і хто може долучитися

Чернівчани можуть отримати муніципальну відзнаку Антона Кохановського. Свої заявки можуть залишити підприємства, державні установи, заклади культури, освіти, науки, засоби масової інформації, творчі спілки та громадські організації.

Про це повідомили на сайті Чернівецької міської ради, пише С4.

Кандидатів на здобуття відзнаки можна висунути до 1 серпня у таких номінаціях:

  • «Наукове відкриття року»
  • «Краєзнавча розвідка року»
  • «Журналістська знахідка року»
  • «Мистецький тріумф року»
  • «Місцева ініціатива року»
  • «Меценат року»
  • «Бізнес-проєкт року»
  • «Молодіжна ініціатива року».

На здобуття Відзнаки можна висунути громадян України, інших держав, науковий, творчий колектив або групу, громадську організацію, підприємство, засіб масової інформації за кращі наукові, науково-популярні, художні та журналістські праці, краєзнавчі розвідки, в яких висвітлюється історія міста Чернівців та діяльність його самоврядування,  що здобули загальне визнання, створюють і популяризують позитивний імідж міста Чернівців у зарубіжних країнах.

На муніципальну відзнаку можуть також претендувати соціально важливі для чернівецької громади проєкти та ініціативи мешканців, громадськості й бізнесу.

Визначення лауреатів у кожній номінації здійснює Комісія з присудження муніципальної відзнаки імені Антона Кохановського, до якої увійшли авторитетні науковці, письменники, громадські діячі, літературознавці, мистецтвознавці, журналісти, працівники культури та освіти.

Лауреат не може бути висунутий на здобуття цієї Відзнаки повторно. Звання лауреата посмертно не присуджується.

Пропозиції щодо відзначення Муніципальною відзнакою імені Антона Кохановського подаються на ім’я міського голови до канцелярії міської ради (каб. 113).

Зазначимо, що відзнаку заснували з метою вшанування пам’яті очільника міського самоврядування Чернівців Антона Кохановського та належного відзначення найбільш видатних наукових досліджень, науково-популярних, художніх та журналістських праць, краєзнавчих розвідок, пов’язаних з історією Чернівців та діяльністю міського самоврядування, а також підтримки соціально важливих для чернівецької громади проєктів та ініціатив.

Довідкову інформацію можна отримати за телефоном: 52-25-79.

Нагадаємо, торік лауреатами премії стали восьмеро чернівчан. Її традиційно вручили під час відзначення Дня міста.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО