#громадськемісце У Чернівцях вживану плитку, яка залишилась після ремонту доріг, передадуть деяким школам та Калинівському ринку #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях вживану плитку, яка залишилась після ремонту доріг, передадуть деяким школам та Калинівському ринку

З балансу «МіськШЕПу» трьом закладам освіти та ринку «Калинівський» передадуть уживану тротуарну плитку, яка залишилася після ремонту доріг.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради, пише С4.

Так, 120 кв. м плитки отримає Чернівецька гімназія №6 «Берегиня», 600 кв. м. – Чернівецький ліцей №12 «Ювілейний», 120 кв. м. – заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №4.

Найбільшу кількість плитки, 500 кв. м., передадуть комунальному підприємству МТК «Калинівський ринок».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Чернівцях у 2024 році планують капітально відремонтувати вулиці Заньковецької та Ярошинської, а також ділянку Головної.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО