#громадськемісце Скільки разів займатися сексом? І що робити, якщо ваші ритми з партнером не співпадають? #чернівці #chernivtsi

Скільки разів займатися сексом? І що робити, якщо ваші ритми з партнером не співпадають?

Регулярний секс – основа гарного самопочуття, міцного здоров’я і гармонійних відносин в парі. Але нерідко буває, що потреба в інтимних стосунках у партнерів різна. Одному достатньо мати близькість раз на кілька днів, а інший не проти займатися коханням пару разів на день. Чому така різниця і загалом, скільки разів на тиждень потрібно займатися сексом? І те, і те вважається нормою, оскільки бажання зумовлене статевою конституцією та сексуальним темпераментом, а вони можуть відрізнятися. Але коли у партнерів є відмінності в потребах, то це може призвести до проблем в парі. Щоб цього не допустити, варто розібратися, що робити, коли сексуальні ритми не співпадають.

Як часто потрібно займатися сексом

Найточніша відповідь – стільки, щоб близькість була результатом палкого бажання і приносила задоволення, не ставала обов’язком. Проте потреби в сексі у жінок і чоловіків різні. Більше того, через різницю біоритмів, відрізняються періоди на протязі доби, коли у одного з партнерів підвищене лібідо, а у іншого – немає ніякого бажання. Варто розібратися в понятті «норми» інтимних стосунків детальніше.

Скільки сексу потрібно чоловіку

Поширеною думкою в суспільстві є те, що представникам сильної статі інтимна близькість потрібна частіше. В середньому за добу чоловіки до 11 разів мають ерекцію, причому здебільшого вона відбувається вночі. Таким чином, займатися сексом вони можуть по кілька разів на протязі 24 годин. Але ця частота характерна для молодиків і особливо в стані закоханості, коли вирують пристрасті у відносинах. З віком потреби змінюються.

В середньому хлопці до 30 років хочуть сексу до 5 разів на тиждень. У віці 30-35 років – 2-3 рази. Такої регулярності організму достатньо. З віком починає знижуватися рівень тестостерона, через що зменшується і потреба в сексі і частота інтиму 1 раз в 7-10 днів є достатньою. І це за умови наявності постійного партнера, гармонійних стосунків у парі і низького рівня стресу. Коли ж чоловік тяжко працює, має негаразди на роботі чи переживає емоційну напругу, то організм потребує інтиму ще менше.

Не варто при цьому застосовувати штучну стимуляцію (порно, таблетки тощо). Часта еякуляція може стати причиною виснаження організму і розвитку захворювань. Другими словами, однозначної відповіді на питання, скільки сексу потрібно чоловікові – немає. На частоту впливають багато факторів.

Норма для жінок

У представниць слабкої статі лібідо й досі вивчається. Більше того, самі жінки теж не можуть спрогнозувати, коли їм захочеться сексу, і скільки разів за день виникне бажання. Ключовою умовою для близькості є гармонічні емоційні стосунки з партнером, але також великий вплив має і вік. Чим старша жінка, тим рідше організм потребує інтиму:

  • 20-25 років – 4-5 раз на тиждень;
  • 25-30 – 3 рази;
  • 30-40 – 2 рази;
  • 40-50 – 1 раз;
  • 50-60 – 2 рази на місяць;
  • >60 – біля 1 разу на місяць.

Але варто розуміти, що ці дані – середні. В залежності від сексуального темпераменту, психоемоційного стану, рівня фізичної активності ця «норма» може відрізнятися у різні періоди. Тому не можна однозначно сказати, як часто займатися сексом дівчині, аби це не було «занадто» чи «мало». Може бути й таке, що жінка хотітиме близькості і пару разів на добу. Але трапляється, що навіть в молодому віці  є наснага на інтим лише раз на тиждень. Основним показником в любому випадку є фізичне бажання самої жінки.

Що робити при неспівпадінні сексуальних ритмів

Про частоту бажання інтиму у чоловіків і жінок ми вже написали. Як можна зазначити, потреби в регулярності досить різні. Через це можуть виникати проблеми у відносинах. Аби їх не допустити варто перш за все обговорити цей момент з партнером. Головне розуміти і поважати потреби чи їх відсутність. Якщо у одного з партнерів видався невдалий день і лібідо на нулі, іншому не варто ображатися, що залишається без сексу.

Проте варто зважити на причини відсутності бажання. Якщо вагомих немає і просто ваші біоритми на цей момент не співпали, то ситуацію можна скорегувати. Наприклад можна замовити іграшки 18+ чи збуджуючі засоби з феромонами. Сучасний інтим магазин https://talla.ua/ua/  TALLA пропонує широкий вибір товарів для покращення та урізноманітнення статевого життя. Експерименти з використанням секс-девайсів допоможуть розпалити пристрасть в стосунках, підвищити лібідо і загалом покращити інтимну близькість, тобто замінити кількість на якість.

Наостанок відмітимо, що бажання зайнятися коханням у людей може виникати з різною регулярністю і немає єдиної відповіді на питання, як часто можна займатися сексом, і яка кількість разів на день чи тиждень є нормою. Головне, кохатися тоді, коли дійсно є бажання. Секс має приносити задоволення, а не бути повинністю.

ДЖЕРЕЛО