#громадськемісце В чому особливості та переваги маршрутизаторів латвійського бренду Mikrotik #чернівці #chernivtsi

В чому особливості та переваги маршрутизаторів латвійського бренду Mikrotik

Продукція латвійського бренду Mikrotik відома завдяки активному мережевому обладнанню та програмному забезпеченню яке використовується для ефективного керування локальними мережами. Родзинкою бренду можна назвати операційну систему RouterOS, яка використовується кожним бездротовим маршрутизатором Mikrotik, який, зокрема, можна замовити та придбати на офіційному сайті компанії DEPS deps.ua. Завдяки правильному налаштуванню RouterOS звичайний роутер латвійської компанії може стати мініатюрним сервером, водночас маршрутизатори Mikrotik є напівпрофесійними мережевими пристроями, що використовуються для побудови локальної мережі, яка підключена до інтернету.

В чому переваги маршрутизаторів латвійського бренду

Головною перевагою маршрутизаторів або роутерів латвійського бренду «Мікротронік», які використовуються для поєднання функціоналу двох (іноді більше) мереж та керування функцією маршрутизації є невисока вартість, в першу моделей бюджетного сегменту. Технічні характеристики Wi-Fi роутерів Mikrotik є значно вищими в порівнянні з моделями інших компаній, вироби яких належать до однієї цінової категорії. Крім того, незаперечною перевагою роутерів латвійського виробника надійність їхньої роботи – навіть працюючи з великим мережевим навантаженням роутери не «зависають» впродовж місяців експлуатації.

Завдяки потужним та сучасним засобам MikroTik для підключення дротових та бездротових мереж, які можна замовити та придбати в компанії DEPS:

  • стає можливим забезпечити стабільний та надійний виробничий процес зі створення інтенсивного мережевого трафіка, в роботі якого не виникатиме жодних проблем;
  • можна зекономити на фінансових витратах, адже в обладнання MikroTik оптимальним є співвідношення кращої ціни та беззаперечної якості;
  • користувач може досить швидко замінювати окремі складові бездротових мереж, адже їх керування здійснюється єдиною операційною системою RouterOS, яка відрізняється достатньо зручним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Яке мережеве обладнання Мікротик можна замовити в компанії DEPS

Компанія DEPS виступає офіційним дистриб’ютором в Україні латвійського бренду MikroTik, тому окрім маршрутизаторів (роутерів) відомого бренду на офіційному сайті компанії https://deps.ua/ua/ можна замовити інші зразки мережевого дротового та бездротового обладнання включно з 115 моделями Wi-Fi точок доступу, 60 варіантами Wi-Fi аксесуарів, 32 моделями Ethernet комутаторів.

Також на сайті компанії можна замовити та придбати різні види шлюзів та медіаконвертерів, оптичних модулів, Wi-Fi антен та Wi-Fi адаптерів, мережеве обладнання та абонентські (ONU) термінали. Крім того, до переліку обладнання, яке можна замовити та придбати на сайті deps.ua належать різноманітні зразки кабельно-провідникової продукції, генератори та акумуляторні батареї, системи безпеки та обладнання для телекомунікаційних мереж.

ДЖЕРЕЛО