#громадськемісце Буданов відповів, чи змінить війну зникнення Путіна #чернівці #chernivtsi

Буданов відповів, чи змінить війну зникнення Путіна

Зникнення Путіна не призведе до швидких змін у ставленні громадян Росії до світу, вважає очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.

“Швидко точно нічого не зміниться, одразу вам кажу. З різкими змінами у РФ не може різко змінитись їхнє ставлення до світу, їхнє світосприйняття. Зрозумійте, що вони стали насправді жертвами своєї ж пропаганди. Це відбулось, вони це визнають, скажімо так”, – сказав він на Kyiv Stratcom Forum 2024.

На думку Буданова, зараз російське суспільство прокачане на ненависть до України та “колективного Заходу”. “Навіть якщо зараз з’явиться людина і скаже: “Знаєте, зупиняємось!”, навіть якщо все зупинилось – ця ненависть ще багато років буде впливати досить серйозно на усі прийняття рішень, тому що всі вони будуть виходити з позицій, що вони – вороги”, – додав голова ГУР.

Водночас він зазначає, що й Україна, навіть якби війна закінчилася і Росія перепросила за все, не повірила в це. “Це незворотні процеси, які вже пройшли в суспільстві. Для цього потрібні роки і робота”, – сказав розвідник.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 21:21

Коментарів 0 Переглядів 86

ДЖЕРЕЛО