#громадськемісце На одного бійця по 7-10 росіян: боєць розповів про ситуацію біля Часового Яру #чернівці #chernivtsi

На одного бійця по 7 10 росіян: боєць розповів про ситуацію біля Часового Яру

Ситуація на Бахмутському напрямку поблизу Часового Яру достатньо складна з декількох причин. Про це розповів командир екіпажу БПЛА “Кара Небесна” 4-ї бригади оперативного призначення “Рубіж” НГУ Андрій Отченаш.

“Перше – це використання керованих авіаційних бомб, а також ФАБів. Друге – це на одного бійця Сил оборони України наразі йде приблизно 7-10 військовослужбовців Російської Федерації й у нас надзвичайна потреба у підтримці особового складу у резервах. Тому я сподіваюся, що закон про мобілізацію все ж таки приймуть і ми зможемо боронити наш край значно якісніше. Тоді, коли в нас буде у підрозділах та кількість особового складу, яка потрібна для оборони нашої країни”, – сказав захисник в ефірі Еспресо.

За його словами, на кожного українського військового йде величезна кількість росіян, більшість з яких вмирають або є отримують поранення.

“З урахуванням втрат техніки особового складу, які наразі є у представників Російської Федерації всі їхні локальні перемоги – це декілька посадок, які є абсолютно нераціональними. Тобто кожного разу, коли ми відходимо з якогось оборонного рубежу, ми відходимо на кращі позиції для того, щоб знищувати ворога якісніше”, – додав Отченаш.

Також він відзначив активніше використання росіянами КАБів та ФАБів.

“Потрібно розуміти, що ці ракети є дешевшими у виготовленні, тому росіяни мають можливість використовувати їх у великій кількості при тому вони несуть величезну кількість розрухи. Вони можуть використовувати їх саме для знищення наших позицій і просто для знищення житлових будинків. Тобто вони намагаються стирати Часів Яр з лиця землі”, – пояснив командир.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 21:57

Коментарів 0 Переглядів 70

ДЖЕРЕЛО