Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Покращить знання учнів: студентка з Чернівців розробила навчальний мобільний додаток – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Покращить знання учнів: студентка з Чернівців розробила навчальний мобільний додаток #чернівці #chernivtsi

Покращить знання учнів: студентка з Чернівців розробила навчальний мобільний додаток

Студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ольга Савчук розробила спеціальний застосунок EduLock та представила його на І обласному конкурсі інноваційних проєктів учнівської та студентської молоді Ideas of young people – 2024. Ідея посіла третє місце та отримала заохочувальну премію у п’ять тисяч гривень.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

EduLock – це мобільний застосунок, котрий дозволяє розблокувати смартфон, лише якщо учень відповість на одне тестове запитання з навчальної програми. Запитання можуть бути з дисциплін за вибором, предметів для підготовки до НМТ, а також із загальноосвітніх тем.

Додатково будуть доступні завдання на розвиток уваги, пам’яті, логіки, креативності, критичного мислення, емоційного інтелекту, кібербулінгу та ментального здоров’я.

Користувачі зможуть самостійно обирати розділ, тему та клас, із яких генеруватимуться завдання.

Також застосунок є доступним для людей із вадами зору. Він даватиме змогу збільшити шрифт та налаштувати контрастність тексту і фону. Або ж, за потреби, завдання озвучуватимуться, а відповідь можна буде дати після звукового сигналу.

Авторка проєкту очікує, що EduLock покращить знання та навички школярів у різних сферах, заохочуватиме до пізнання.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 20:14

Коментарів 0 Переглядів 19

ДЖЕРЕЛО