Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
Розбещував та ґвалтував дітей: на Буковині засудили 43-річного чоловіка – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце Розбещував та ґвалтував дітей: на Буковині засудили 43-річного чоловіка #чернівці #chernivtsi

Розбещував та ґвалтував дітей: на Буковині засудили 43 річного чоловіка

На Буковині засудили 43-річного чоловіка до 15 років позбавлення волі за зґвалтування та розбещення дітей.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Ювенальні прокурори Чернівецької обласної прокуратури довели, що чоловік неодноразово вчиняв розпусні дії щодо двох неповнолітніх падчерок та двох своїх рідних малолітніх дітей. Він фільмував ці дії на мобільний телефон, зберігав та показував дітям. Також встановлено, що він систематично примушував неповнолітніх доньок своєї співмешканки та свою рідну доньку до статевих зносин, які теж фільмував та зберігав.

Ювенальні прокурори Чернівецької обласної прокуратури у судовому порядку довели вину жителя Чернівців у зґвалтуванні та розбещенні дітей, а також розповсюдженні серед неповнолітніх зображень та відеопродукції порнографічного характеру, виготовленні, розповсюдженні та зберіганні дитячої порнографії (ч. 3 ст. 152, ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 2 ст. 301, ч. 1 ст. 301-1, ч. 3 ст. 301-1 та ч. 4 ст. 301-1 КК України).

Досудове розслідування здійснювали слідчі Слідчого управління ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області Департаменту кіберполіції Нацполіції.

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 16:22

Коментарів 0 Переглядів 92

ДЖЕРЕЛО