#громадськемісце «Танго на пуантах» #чернівці #chernivtsi

«Танго на пуантах»


Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської
28 березня, 18:00
Квитки – 250 – 750 грн

“ТАНГО НА ПУАНТАХ ТА ГАЛА-КОНЦЕРТ“
Концертна програма на 2 дії
Танець – це символ нескореності та сміливості. Мова танцю – рухи тіла, міміка і жести часом краще за будь-яке слово передають емоції, відображають стан душі, допомагають у прояві людських потерпань і почуттів. Ви маєте змогу власнооч переконатися у цьому відвідавши гала концерт на 2дії за участю провідних солістів балету України і Європи — “Танго на пуантах та гала-концерт“! Перше відділення поєднає улюблені глядачами світові шедеври балетної класики та хіти сучасної хореографії, що вражають красою і технікою, вишуканістю і майстерністю, занурюють глядача в особливий, емоціональний світ прекрасного. Цим номерам аплодувала Європа та кращі театральні зали світу: Л. Мінкус “Дон Кіхот“, А. Адан “Корсар“, тощо…
У другому відділенні ви станете свідком видовищного дійства. Ви поринете у мить, де органічно поєднається хореографія з музикою А. П’яццолли, К. Альмарана, К. Гарделя, Х.Родрігеса в аранжуванні В’ячеслава Самофалова.
Мінімалізм розставляє акценти, забираючи все зайве, щоб ніщо не відволікало глядача від краси та вишуканості балетного танцю! Тож, до зустрічі з “Танго на пуантах та гала-концерті“.
Лібрето, хореографія, постановка – заслужений артист України Артем Шошин
Художниця з костюмів – Крістіна Мамедова
Асистент хореографа – Оксана Хамровська.

ДЖЕРЕЛО