#громадськемісце Везли алкоголь, ліки та декор: на Буковині митники затримали товарів на 1,5 мільйона гривень #чернівці #chernivtsi

Везли алкоголь, ліки та декор: на Буковині митники затримали товарів на 1,5 мільйона гривень

Митники не пропустили в Україну без декларування та сплати податків товарів майже на 1,5 млн грн. Хотіли незаконно перевезти алкоголь, ліки та декор.

Про це повідомляє Чернівецька митниця.

Вчора, 25 березня, у пункт пропуску “Порубне-Сірет“ прибув громадянин України, який слідував з Румунії.

Обравши смугу руху “зелений коридор“, чоловік заявив, що не переміщує через кордон товарів, які підлягають декларуванню або обмежені до ввезення в Україну. Він заявив про наявність у нього товару різних найменувань дозволеною загальною вартістю 500 євро.

Однак під час митного контролю посадовці Чернівецької митниці виявили у його автомобілі 1308 одиниць незадекларованого товару: засоби гігієни, гіро-глобуси, парасольки та декоративні тростини для ходьби, лікарські засоби та алкогольні напої.

Відтак митники пропустили через кордон ту кількість товару, яку чоловік мав право переміщувати без декларування. Решту продукції тимчасово вилучили на підставі протоколів про порушення митних правил, складених за ч. 2 ст. 471 та ч. 3 ст. 471 Митного кодексу України.

Попередня вартість тимчасово вилучених незадекларованих товарів складає 1,5 млн гривень.

Читайте новини “МБ“ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 21:21

Коментарів 0 Переглядів 29

ДЖЕРЕЛО