#громадськемісце На Буковині неподалік кордону затримали групу втікачів #чернівці #chernivtsi

Чоловіки заплатили невідомому “провіднику” від 7 до 8 тисяч доларів США за допомогу Прикордонники Чернівецького загону затримали групу «нічних туристів», які прямували до кордону з Молдовою.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Сьогодні о півночі охоронці кордону відділення інспекторів прикордонної служби «Подвірне» отримали упереджувальну інформацію про появу у прикордонні невідомих осіб. За 20 хвилин група реагування зі службовою собакою виявила та затримала 5-х незнайомців в 1 км від держрубежу. Порушниками виявились чоловіки призовного віку, мешканці Харківської, Полтавської, Київської та Чернівецької областей.

Згодом затримані розповіли, що заплатили невідомій особі від 7 до 8 тисяч доларів США за допомогу у прокладанні незаконного маршруту з України до Молдови поза пунктами пропуску. Усі вказівки отримували дистанційно, за допомогою одного з месенджерів.

Усіх «туристів» доставили до підрозділу та склали протоколи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Пошуки організатора тривають. 

ДЖЕРЕЛО