#громадськемісце У Чернівцях презентують книжку проєкту «Я тебе … війна» #чернівці #chernivtsi

У Чернівцях презентують книжку проєкту «Я тебе … війна»

Це реальні історії кохання українців під час війни.

Фото надав О. Ткачук

У Чернівцях відбудеться презентація та обговорення книги проєкту «Я тебе … війна» (реальні історії  кохання українців під час війни). Місце проведення: книгарня «Є» (вулиця Кобилянської, 38), 31 березня о 13:00.

Про це повідомляють організатори заходу.

Фото надав О. Ткачук

Книгу надрукували у видавництві «Vivat». Вона про силу почуттів, які допомагають боротися з темрявою. Авторки: Христина Біляковська та Вікторія Ткачук, героїні книги – Анна Квінна та Соня Сафрюк.

Це збірка 25 реальних історій кохання українців та українок: військових, госпітальєрок, волонтерів/ок, рятувальників/ць, поліціянтів/ок, журналістів/ок та переселенців/ок. Книга є частиною однойменного соціального проєкту, що архівує такі історії з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Ця книжка — про вибір. Боротися. Кохати. Жити. Чекати. Мріяти. Рятувати. Пробачати. Змінювати. Перемагати. Це 25 історій кохання людей, яких ви не знаєте особисто, але відчуєте метафізично. А замість післямови відрефлексуєте над тим, що відбувається в нашому мозку, коли ми закохуємося, як кохання лікує і допомагає вижити та що найскладніше на шляху коханої воїна», – каже упорядниця, авторка та ідейниця проєкту Христина Біляковська.

Окрема частина книги складається з роздумів психотерапевта Володимира Станчишина, популяризаторки науки та кандидатки біологічних наук Ольги Маслової, військових капеланів Германа Бондаренко, Валерія Полтавця та волонтерки Марини Полтавець, роздумів письменниці Надійки Гербіш та підсумків дослідження «Шлях коханої воїна» від Veteran Hub.

Презентація книги вже відбулася у Києві, Харкові, Полтаві. Плануються в Івано-Франківську, Вінниці, Львові та інших містах

 

ДЖЕРЕЛО