Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
24 тисячі гривень виманили шахраї у буковинців протягом минулої доби – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце 24 тисячі гривень виманили шахраї у буковинців протягом минулої доби #чернівці #chernivtsi

У Чернівецькому та Вижницькому районах троє людей стали жертвами протиправних дій невідомих осіб протягом 10 липня цього року. Використовуючи різні схеми виманювання грошей, правопорушники заволоділи персональними даними та реквізитами банківських рахунків, відтак – зняли з них кошти. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Зокрема, 40-річна чернівчанка під приводом купівлі взуття через оголошення в інтернеті перерахувала невідомій особі понад 6000 гривень. Товар жінка не отримала, а потенційний продавець на зв’язок не виходить.

У 66-річного жителя обласного центру невідома особа дізналася персональні дані банківського рахунку та зняла з нього 14000 гривень.

Використовуючи електронно-обчислювальну техніку, невідомі особи шахрайським шляхом у 50-річної жительки Вижницького району зняли з рахунку майже 4000 гривень. 

Поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. 

Загальна сума коштів, які виманили шахраї у буковинців протягом минулої доби, становить майже 24 000 гривень. 

Наразі проводяться досудові розслідування. 

ДЖЕРЕЛО