#громадськемісце Буковинця засуджено до 8 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть #чернівці #chernivtsi

Буковинця засуджено до 8 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть

Прокурори Вижницької окружної прокуратури підтримали обвинувачення стосовно  28-річного жителя Верхніх Станівців за фактом умисного нанесення тяжких тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України). Чоловіка засуджено до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Крім того, підсудного зобов’язано утримувати трьох малолітніх дітей потерпілого до їх повноліття, а також сплатити його сім’ї пів мільйона гривень моральної шкоди.

Прокурори у суді довели, що у лютому минулого року, в селі Верхні Станівці Вижницького району, під час спільного розпивання алкогольних напоїв між двома товаришами виник конфлікт під час якого 28-річний чоловік умисно наніс 34-річному знайомому тяжкі тілесні ушкодження.

Потерпілого без свідомості було доправлено до медичного закладу, однак до тями він так і не прийшов. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, смерть чоловіка настала внаслідок отриманих травм голови.

Свою вину підсудний не визнав, однак прокурор надав суду достатньо доказів його причетності до вчинення інкримінованого правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснювали слідчі Вижницького районного відділу поліції.

ДЖЕРЕЛО