#громадськемісце Данілов назвав час роботи в РНБО «днями, за які не соромно» #чернівці #chernivtsi

Данілов назвав час роботи в РНБО «днями, за які не соромно»

Олексій Данілов заявив, що йому не соромно за свою роботу на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Про це він написав у Фейсбуці.

“4 роки 5 місяців 24 дні роботи на посаді секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Роботи, якій віддавались до останку. Дні, за які не соромно. Години, які летіли блискавично. Дякую долі, що дала мені можливість служити своїй країні і своєму народові в час миру і в час війни!” – написав Данілов.

Він подякував Президентові за довіру і можливість бути “причетним до написання Великої історії в момент найбільшого випробування і найбільшого піднесення”. Данілов також вдячний команді, яка “проробила величезну роботу, створивши унікальні інформаційно-аналітичні системи”, журналістам і всім, хто допомагав у роботі.

“Як би важко не було, якою б безпросвітною не здавалася ситуація, ми працювали і будемо надалі працювати для України і задля України, вірили і віримо в нашу Перемогу! Головне, що ми маємо пам’ятати завжди і що я завжди сповідував, – не боятися, ніколи і нікого, йти вперед і вірити в Україну, вірити в народ України!” – підкреслив Данілов.

Він висловив переконання, що “російська потвора буде знищена”: “Химерне створіння сконає і згине в мороці історії – і зробить це український воїн, за плечима якого стоїть наша історія, наша доля і наша місія – «бути мечем у темряві; дозорним на Стіні; щитом, що охороняє царство людей»!”

Нагадаємо, 26 березня Президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря Ради національної безпеки і оборони та призначив на неї Олександра Литвиненка.

Данілов перебував на посаді секретаря РНБО з 3 жовтня 2019 року.

ДЖЕРЕЛО