#громадськемісце Головна вимога – дівчина: “трешові” оголошення про роботу у Чернівцях #чернівці #chernivtsi

Головна вимога дівчина: “трешові” оголошення про роботу у Чернівцях

На календарі – пʼятниця, а це означає, що саме час знову поділитися з вами добіркою дивних і не дуже коректних пропозицій роботи у Чернівцях.

Пошук роботи у Чернівцях з високою оплатою – актуальне питання. Існує багато ресурсів для перегляду вакансій, але не завжди можна натрапити на адекватне оголошення.

Сайт 0372.ua продовжує свою нерегулярну пʼятничну рубрику “всраті вакансії Чернівців”.

Читайте: Менеджер з ногою 38 розміру – крінж-вакансії у Чернівцях

Вакансія перша – бариста

Як то кажуть, ейджизм – наше все. Шукають працівника до 35 років. І не дай Боже тобі 36, а тим паче – 40. Навіть попри твої вміння та навички, якщо ти не вписуєшся у вікову категорію – то все, шукай щось інше.

Інший підозрілий момент – це оформлення самого оголошення. Назва соборної площі написана з маленької букви, в кінці речення немає крапки. Та ще й багатозначні три крапки у двох реченнях.

Вакансія бариста

Вакансія друга – кухар-універсал

Серед цього переліку вимог найцікавіше – молодий. Тобто не можна бути енергійною людиною середнього віку, яка вміє працювати кухарем і має досвід. Тут, знову ж таки, маємо ейджизм, тобто дискримінацію за віком. 

Колись ми дійдемо до того, що в суспільстві не будуть “ставити хрест” на людях старше 35 років.

Вакансія кухар

Вакансія кухар

Вакансії четверта – продавець-консультант

Тут цікава головна вимога – бути дівчиною. І все, більше нічого не треба. А чого не додали “молода, приємної зовнішності”? А чого не можна жінкам пробувати влаштуватись на роботу? А повнолітнім хлопцям? Ну якось дивно. Не хочеться називати це сексизмом, але воно так і проситься.

Вакансія продавець-консультант

Вакансія продавець-консультант

А якщо ви шукаєте адекватну пропозицію, де чітко прописані вимоги та обовʼязки без зайвих епітетів, то ми для вас дещо маємо. Сайт 0372.ua, який є частиною медіахолдингу “Має сенс”, збільшує свою команду, тож ми у пошуках людей, які готові долучитися до розвитку нашої компанії. Із нашою вакансією ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Нагадуємо, що бути з нами на звʼязку та слідкувати за оновленнями ви також можете в наших соцмережах:

  • Все цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram

  • Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber

  • Підписуйтесь на наш Instagram