Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
11 липня відзначають день святої Ольги – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце 11 липня відзначають день святої Ольги #чернівці #chernivtsi

11 липня відзначають день святої Ольги

Сьогодні, 11 липня, віряни вшановують пам’ять святої рівноапостольної Ольги, княгині Київської.

11 липня в церковному календарі – день пам’яті святої рівноапостольної Ольги, княгині Київської. Свята рівноапостольна княгиня Ольга — це видатна постать в історії Київської Русі. Вона була хрещена під ім’ям Олена. Її хрещення стало важливою передумовою для християнізації Київської Русі. Вона стала першою жінкою-володаркою держави, що вплинуло на авторитет України в очах Візантії та Західної Європи.

Ольга стала великою княгинею після смерті свого чоловіка, князя Ігоря, 944 року. Вона перебрала опіку над малолітнім сином Святославом і стала регенткою, управляючи Руссю до його повноліття. Ольга встановлювала державний авторитет Києва, що похитнувся після бунту племені деревлян. Вона використовувала жорстокі методи для забезпечення миру та порядку, що було характерним для того часу.

Близько 955 року літописці описали обширне оповідання про хрещення Ольги. Це подія, яка віддзеркалює прихід християнства на київський княжий престол. Свята Ольга залишила незабутні сліди в історії України, і її вшановують як блаженну рівноапостольну княгиню.

У народне свято 11 липня українці вшановували княгиню київську Ольгу, яка вважається покровителькою вдів і молодих дівчат. Загалом ця дата була святом жінок – вони не працювали і не займалися рукоділлям. Обов’язково молилися святій Ользі або Богородиці і вірили, що кожна жіноча молитва буде почута.

Привітання з Днем ангела

У Олечки сьогодні іменини,
Це означає – будемо вітати,
Кохання й щастя вічні картини
Нехай доля навчить малювати.
А я тобі бажаю море сміху,
Вагон любові й щастя океан,
У всіх справах удачі та успіху,
Щоб гнучким і струнким завжди був твій стан.

Для Ольги надішлемо привітання!
і від душі побажаєм добра,
удачі, кохання та процвітання,
великого щастя й в родині тепла!

Ольга, Олечка, Олюсю, вітаю тебе з днем ангела! Бажаю почувати себе справжньою княгинею, бути впевненою, справжньою і вічно молодою тілом і душею!

Вдалих результатів хай доля дарує,
кожен твій день ясне сонце малює,
Ангел несе тобі милую долю,
а ми привітаєм тебе, мила Олю!

Олечко, сьогодні твій день ангела! Вітаємо тебе від щирого серця! Нехай у тебе все буде чудово та чудово! Нехай і сьогодні, і потім дні проходитимуть весело, вдало та щасливо! Ти найкрасивіша і чудова!

Читайте новини МБ у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

Сьогодні, 07:18

Коментарів 0 Переглядів 0

ДЖЕРЕЛО