#громадськемісце Буковина пам'ятає Героя Дмитра Якубовського з Панки, який загинув мінометником біля Спірного на Донеччині #чернівці #chernivtsi

Буковина пам'ятає Героя Дмитра Якубовського з Панки, який загинув мінометником біля Спірного на Донеччині

Дмитро Якубовський був надзвичайно добрим і чуйним, завжди приходив на допомогу тим, хто її потребував. Останні три роки свого життя Дмитро Якубовський присвятив армії та спротиву Росії. Брав активну участь в ООС, отримав статус учасника бойових дій. Захисник загинув у 28 років.

Про це йдеться на сторінці “Незабутні: Буковина пам’ятає” у Фейсбук.

Народився Дмитро Якубовський 30 серпня 1993 року в селі Панка Чернівецької області. Закінчив Сторожинецький лісовий фаховий коледж за спеціальністю «Лісове господарство та лісництво». Працював на різних підприємствах та за кордоном. У вільний час любив рибалити, мандрувати лісами, горами, збирати гриби.

Із 2019 року чоловік служив у ЗСУ за контрактом. Був кулеметником 109-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Виконував бойові завдання на території ООС. Під час повномасштабної війни разом із побратимами продовжував боронити рідну країну від окупантів.

«Він чітко знав свою задачу, ніколи не відступав і утримував наші позиції, бо знав, що від нього залежать життя тих, хто поруч! Дуже сильно шкодую, що не зміг його вберегти, хоч і був увесь цей час неподалік, підтримував його та інших побратимів мінометним вогнем… Ця несправедлива і нелюдська війна забирає найкращих», – розповів брат загиблого Михайло Якубовський.

Старший солдат Дмитро Якубовський загинув 15 липня 2022 року в районі селища Спірне на Донеччині. Захисник отримав смертельні поранення внаслідок ворожого танкового обстрілу.

«Він був надзвичайною людиною. Як би важко не було, завжди посміхався і намагався розсмішити мене. Виконував завдання мужньо, сміливо йшов у бій, завжди був поруч зі своїми побратимами. Він вірив, що все ще буде!», – додала кохана Дмитра Ірина Мельник.

Посмертно старший солдат Дмитро Якубовський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Поховали бійця у рідному селі. У Дмитра залишилися батьки, молодші брат і сестра, кохана дівчина.

ДЖЕРЕЛО