Чернівці допомагатимуть незламному місту Куп’янськ на Харківщині, яке було звільнене від російської окупації восени 2022 року, а тепер перебуває під постійними потужними обстрілами окупантів.
Сьогодні у приміщенні Ратуші міський голова Чернівців Роман Клічук та мер міста Куп’янська Андрій Беседін підписали угоду про співпрацю.
Підтримуємо наше незламне українське місто Куп’янськ, яке пережило окупацію та звільнення, а зараз знаходиться під постійними обстрілами агресора.Чернівці завжди готові надати допомогу та підтримку. Це початок тісної співпраці, спрямованої на забезпечення добробуту наших громад.
Спільними зусиллями ми зможемо подолати будь-які виклики. Разом до Перемоги, – написав на своїй сторінці у Фейсбук мер Чернівців Роман Клічук.
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/aaf29b22ffe3632309515108ce2dd83e.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/4b1497a6887e3f9eac9b703fc48cbc4c.jpg)
Фото: Чернівецька міська рада