#громадськемісце Чиновниця Львівської митниці похвалилася на відео одягом за 8 тисяч доларів. Через кілька годин її звільнили #чернівці #chernivtsi

Чиновниця Львівської митниці похвалилася на відео одягом за 8 тисяч доларів

Головну інспекторку Львівської митниці Юлію Дригу звільнили з роботи після того, як вона на відео розповіла, що її одяг загалом коштує близько 8 тисяч доларів.

Відео з чиновницею митниці опублікував у Телеграм журналіст Тарас Середич. Скандальне відео було опубліковано в TikTok блогера Миколи Карми вранці, 12 квітня. Уже вдень його видалили, пише NV.

На відео жінка розповідає, скільки коштує її вбрання. Так, вона стверджує, що її капелюх від дизайнера Руслана Багінського коштує 18 тисяч гривень, повідець для її собаки — 2 тисячі доларів, а сумка бренду Louis Vuitton — 1500 доларів.

Водночас на взуття від бренду Hermes, за її словами, вона витратила 800 доларів, а на годинник від Cartier — 5 тисяч доларів.

Середич зазначає, що така вартість образу перевищує річну зарплату інспекторки митниці. У своїй декларації вона вказала, що за минулий рік заробила близько 136 тисяч гривень — це вдвічі менше, ніж загальна ціна її одягу.

У відео Дрига каже, що працює «трошки на себе, трохи на державу», не уточнюючи, що саме має на увазі.

Через кілька годин після публукації відеоролика Дригу звільнили з посади. Керівник Львівської митниці Андрій Кузник у коментарі Zahid.net заявив, що вона сама написала заяву на звільнення.

«Перед тим, як щось зробити або сказати, потрібно думати про наслідки, а коли ти на державній службі, то про це потрібно думати 24/7», — сказав Кузник.

Пізніше у Facebook він також написав, що у відомстві розпочали перевірку, у межах якої Юлію Дригу запросили дати свідчення у відділ із питань запобігання корупції.

Середич заявив, що після звільнення Дрига розповіла йому, що годинник насправді «є копією», а сумку від Louis Vuitton зі старої колекції вона «купила давно за гроші з власного бізнесу». Також Дрига сказала, що на митниці вона працює тільки з серпня минулого року, тож ще «не встигла адаптуватися до роботи».

Крім того, за її словами, відео з нею, опубліковане блогером Ніколасом Кармою, попросила видалити вона сама, а той погодився.

Зі свого боку, блогер підтвердив її слова і заявив, що йому ніхто не погрожував.

ДЖЕРЕЛО