#громадськемісце Командир 107 чернівецької бригади ТрО Ігор Ісаченко про важкі бої, війну, своє нове призначення та плани #чернівці #chernivtsi

Командир 107 чернівецької бригади ТрО Ігор Ісаченко про важкі бої, війну, своє нове призначення та плани

“Головне – не ламатися, все буде добре, все буде Україна. Наші воїни просто вгризаються в землю і боронять її», – каже Ігор Ісаченко, новопризначений командир 107 бригади ТрО. Про це він розповів чернівецькій журналістці Аллі Спрінчінат у її авторській програмі, яка виходить на YouTube каналі.

Ігор Ісаченко під час розмови розповів про свій бойовий шлях, плани і завдання на новій посаді.

«Моє завдання, як командира бригади навчити всьому що необхідну тими силами, засобами і кількістю особового складу виконувати завдання. Звісно, хлопці втомилися, їм потрібен відпочинок, але ворог не дає нам такої можливості», – каже командир.

За його словами, “вся Європа вже розуміє, що ворог зайшов в наші дім, але поки не дійшов до крайньої кімнати, тобто на Захід країни. Тому не потрібно чекати, доки нога ворога ступить в «крайню кімнату», потрібно йти і обороняти свою землю».

«У нас є в країні та кількість особового складу щоб оборонятись, але для цього потрібна допомога від партнерів, озброєння та техніка», – додав він.

Про це та інше – дивіться у авторській програмі Алли Спрінчінат:

БукІнфо – інформаціний партнер програми

ДЖЕРЕЛО