Deprecated: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/u442528224/domains/hromadske.space/public_html/wp-content/mu-plugins/PluginOrganizerMU.class.php on line 27
На Буковині колишній працівник ТЦК за 5000 доларів проводив ухилянтів через кордон до Румунії. Він може вийти під заставу 242 тисячі грн – Громадське Місце Чернівці

#громадськемісце На Буковині колишній працівник ТЦК за 5000 доларів проводив ухилянтів через кордон до Румунії. Він може вийти під заставу 242 тисячі грн #чернівці #chernivtsi

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області та слідчі слідчого управління поліції в Чернівецькій області затримали одного з учасників схеми. Відповідної до неї охочих виїхати підшукували серед жителів Чернівецької області.

Надалі подробиці щодо дати, часу та місця перетину обговорювали безпосередньо з клієнтами в приватному спілкуванні та онлайн. Узгодивши деталі, надсилали координати та відповідну інформацію. За послуги з незаконного перетину кордону брали по 5000 доларів з особи.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Після зустрічі клієнтів переводили через державний кордон до Румунії. Перехід проходив лісосмугами поза офіційними пунктами пропуску.

35-річного мешканця Чернівецького району правоохоронці затримали під час отримання коштів за «послугу провідника». Йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення понад 242 тис. грн застави.

Заходи з викриття проводилися спільно з УСБУ в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури.

ДЖЕРЕЛО