Анатолій – поет-початківець, воїн з передової, військовослужбовець 93 об 107 обр ТрО, батько. Воїн із позивним “Поет” видав свою першу збірку віршів.
Про це повідомляє 107 обр ТрО.
– «Поет» Із перших днів повномасштабного вторгнення рф добровольцем вступив до лав 93 об ТрО, в складі якого брав участь у звільненні населених пунктів на Харківщині та Донеччині, наразі успішно виконує бойові завдання на Луганщині, – йдеться в повідомленні.
У своїй першій збірці висловив бачене війни очима фронтовика. Пережите ним втілилося у його першому літературно-художньому виданні віршів “Іде піхота”.
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/5a03248ac46ad4b6e2d0ac06eb3dbd85.jpg)
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/0212945410db9826c06984358ee9a079.jpg)