#громадськемісце Спроби ворога вдарити по Дністровській ГАЕС повторювалися декілька разів – міністр енергетики Герман Галущенко #чернівці #chernivtsi

Спроби ворога вдарити по Дністровській ГАЕС повторювалися декілька разів міністр енергетики Герман Галущенко

Спроби ворога вдарити по Дністровській ГАЕС у Чернівецькій області повторювалися декілька разів. Саме тому Уряд консультується із західними партнерами, щоб надати засоби протиповітряної оборони для захисту станції.

Про це сьогодні під час перебування у Чернівцях у складі урядової делегації повідомив Суспільному міністр енергетики Герман Галущенко.

За його словами, у зв’язку зі спробами російських військових влучити по Дністровській ГЕС, необхідно захистити станцію системами ППО.

“Це важливо. Якщо щось станеться з цим об’єктом, це вплине не тільки на Україну. Сподіваюся, західні партнери погодяться надати необхідні засоби ППО. Консультації тривають. Спроби вдарити [по станції] повторювалися декілька разів. Це означає, що ціль у ворога є”, – зазначив Галущенко.

Раніше президент Зеленський у Telegram повідомив, що під час зустрічі з Президентом Румунії Клаусом Йоханнісом обговорили взаємодію в оборонній сфері. Зокрема, російські обстріли Дністровської ГЕС й потребу у посилення української ППО.

ДЖЕРЕЛО