Автопригода сталася учора,13 квітня, в селі Бояни, в напрямку “Сонячної долини”. Унаслідок зіткнення легковика з електроопорою травмувалося двоє буковинців. Медики госпіталізували потерпілих до лікарні. За фактом аварії слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.
Як повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області, попередньо правоохоронці з’ясували, що 38-річний житель міста Новоселиця не впорався з керуванням автомобіля «Nissan» та зіткнувся з електроопорою.
Унаслідок ДТП кермувальник та 38-річний пасажир транспортного засобу отримали тілесні ушкодження. Екіпаж швидкої медичної допомоги доправив потерпілих до лікарні для надання необхідної допомоги.
![](https://bukinfo.com.ua/news_inline_image/c5e97e2d6278b359aadc49926b64efdf.jpg)
Слідчі поліції внесли відомості про автопригоду до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Транспортний засіб вилучено. Досудове розслідування триває.