#громадськемісце У Чернівецькому військовому госпіталі встановили два ліфти для поранених військовослужбовців #чернівці #chernivtsi

У Чернівецькому військовому госпіталі встановили два ліфти для поранених військовослужбовців

У Чернівецькому військовому госпіталі встановили два ліфти. Надалі планують перепрофілювати терапевтичне відділення в хірургічне.

Про це повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

– Покращуємо умови лікування для наших військових, – написав Клічук. – У Чернівецькому військовому госпіталі встановлено два ліфти за 8,5 млн.грн., які було виділено міською радою у 2022 та 2023 роках. Ліфти були критично необхідні пораненим військовослужбовцям, щоб дістатись до операційного блоку, рентген кабінету, хірургічного, терапевтичного і лабораторного відділень, та й просто вийти на вулицю.

Начальник госпіталю, Василь Рогатюк, розповів про лікування військовослужбовців та показав умови в яких вони перебувають.

– Не зупиняємося на досягнутому, – додав міський голова. – На 2024 рік, виділили ще 3,5 млн. грн. За ці гроші планується перепрофілювання терапевтичного відділення в хірургічне, оскільки зараз відчутна потреба у лікуванні хворих, які потребують саме хірургічного втручання.

ДЖЕРЕЛО