#громадськемісце В Україні до кінця тижня прогнозують заморозки, можливий навіть сніг #чернівці #chernivtsi

В Україні до кінця тижня прогнозують заморозки, можливий навіть сніг

Істотне зниження температури повітря та опади у більшості українських областей очікуються з п’ятниці, 19 квітня. В Україні протягом поточного тижня погода буде нестійкою з перепадами температури, тиску, а також з дощами з грозами та сильним вітром, інформує meteoprog.com.ua з посиланням на синоптика Ігоря Кібальчича.

Циклонічна діяльність та активізація атмосферних фронтів на тлі зниженого тиску призведе до опадів у вигляді дощів, особливо у західних та північних областях нашої країни, пише Діалог.

У той же час, південно-східні регіони продовжать перебувати в аномально теплій повітряній масі.

16 квітня очікуються короткочасні дощі у більшості регіонів України, за винятком південних та центральних. Температура у північних та західних областях вночі +6…11, вдень +12…17. У південних, центральних та східних областях вночі +11…16, вдень +23…28.

17 квітня у більшості регіонів, окрім південно-східних, очікуються дощі, місцями з грозами. Температура повітря вночі у західних та північних областях +2…7, на південному сході +10…15; до +9…14, на південному сході +18…25.

18 квітня температура повітря по всіх регіонах трохи спаде, а ось у п’ятницю, 19 квітня, похолодання прогнозується вже суттєвіше: у західних областях вночі +1…6, місцями заморозки -4…0°С; на решті території країни +5…10. Вдень цього дня в Україні повітря прогріється до +11…16.

Раніше українців попередили про суттєву зміну погоди після періоду аномальної спеки.

ДЖЕРЕЛО