#громадськемісце Втратили гроші: шахраї ошукали чотирьох буковинців #чернівці #chernivtsi

Втратили гроші: шахраї ошукали чотирьох буковинців

Під приводом надання додаткової фінансової допомоги, аферисти ошукали двох чоловіків. Жителька Красноїльська потрапила у шахрайську пастку довірившись псевдобанкіру, а у жителя Вижниччини невідома особа перерахувала з банківського рахунку гроші.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Учора, 15 квітня, з повідомленням про шахрайство до Дністровського районного відділу поліції звернувся 68-річний житель села Кельменці. Заявник розповів поліцейським, що у соціальній мережі побачив оголошення про можливість отримання соціальної виплати. Чоловік перейшов за посиланням та заповнив заявку, в якій вказав реквізити банківського рахунку. В результаті чого з його картки зникло 53 тисячі гривень.

У аналогічну шахрайську пастку потрапив 49-річний житель села Банилів-Підгірний. Буковинець повідомив співробітникам відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції, що у месенджері отримав повідомлення про надання грошової допомоги. Заявник перейшов за посиланням та вказав логін і пароль до свого банкінгу. В подальшому з його карткового рахунку невідома особа перерахувала майже 3000 гривень.

Ще однією жертвою аферистів, цього ж дня, стала 29-річна жителька Красноїльська. Жінка розповіла правоохоронцям, що їй зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Псевдобанкір, під приводом допомоги у захисті коштів, дізнався всю конфіденційну інформацію карткового рахунку. Після спілкування, буковинка отримала сповіщення про перерахування майже 3500 гривень на невідомий рахунок.

Крім цього, від шахрайських дій потерпів 38-річний житель Вижницького району. Чоловік розповів співробітникам поліції, що з його банківської картки невідомі особи перерахували майже 10 тисяч гривень.

За вказаними фактами працівники поліції розпочали кримінальні провадження.

ДЖЕРЕЛО