#громадськемісце Буковинців закликали економити електроенергію в пікові години: у чому причина #чернівці #chernivtsi

Буковинців закликали економити електроенергію в пікові години: у чому причина

Мешканців Чернівецької області закликали економно споживати електроенергію в пікові години. Наразі на Буковині не передбачається застосування графіків обмеження, однак ситуація в енергосистемі є нестійкою.

Про це інформує С4 із посиланням на «Чернівціобленерго».

Зазначається, що за даними НЕК Укренерго 15 квітня в години вечірнього максимуму споживання в енергосистемі не вистачало електроенергії та виник дефіцит. Відтак, для підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр «Укренерго» з 20:00 до 22:00 залучав аварійну допомогу від операторів енергосистем Польщі та Румунії. Крім того, протягом доби здійснювався і імпорт електроенергії з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини та Молдови.

«У години вечірнього максимального споживання з 19:00 до 22:00 закликаємо обмежити користування потужними енергомісткими приладами. Просто вмикайте їх по черзі або перенесіть використання енерговитратної побутової техніки на нічний період доби та на денні години», — наголошують у Чернівціобленерго.

Також представників бізнесу, зокрема торговельно-розважального напрямку, у вечірні години з 19:00 до 22:00 так само просять зменшити ілюмінацію вітрин, освітлення офісів та фасадів.

Нагадаємо, у Чернівцях з 15 квітня розпочали вимикати вуличне освітлення під час комендантської години.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО