#громадськемісце «Чоловік, історія якого вражає та надихає»: мер Роман Клічук зустрівся з відомим волонтером Григорієм Янченком #чернівці #chernivtsi

«Чоловік, історія якого вражає та надихає»: мер Роман Клічук зустрівся з відомим волонтером Григорієм Янченком

Міський голова Чернівців Роман Клічук зустрівся із відомим волонтером із Херсона Григорієм Янченком. Чоловік на візку, до якого прикріплені два прапори, ще від 2014 року підтримує Збройні сили України.

Про це пише С4 із посиланням на Facebook-сторінку мера.

Очільник міста зазначив, що, не зважаючи на те, що після служби в радянській армії волонтер втратив обидві ноги й пальці на руках та переніс 34 операції, Григорій Янченко знаходить у собі сили допомагати нашим військовим.

«Навіть після евакуації з Херсона, де прожив понад півстоліття, не припиняє свою місію. Він об’їздив понад десять міст України, збираючи допомогу за конкретними запитами від військових та доставляючи необхідне особисто або через знайомих волонтерів. Його зусилля — це не просто допомога, це символ боротьби за свободу», — йдеться в дописі міського голови.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Роман Клічук узяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО