#громадськемісце Депутати не підтримали петицію про скасування тендеру на ремонт вулиці М. Заньковецької #чернівці #chernivtsi

Депутати не підтримали петицію про скасування тендеру на ремонт вулиці М

На засіданні міської ради розглянули петицію щодо скасування тендеру на облаштування пішохідної зони на вулиці М. Заньковецьої.

Про це інформує С4.

Почали збирати підписи за цією петицією 15 січня. Ініціаторкою стала Наталія Сандулович, яка закликала спрямувати кошти, які передбачені на ремонт вулиці, на придбання дронів для ЗСУ.

Проте, як відповіли авторці звернення у департаменті інфраструктури та благоустрою, договір про виконання робіт з підрядником уклали ще торік у грудні, а згідно з українським законодавством, після укладання договору скасувати тендер вже неможливо.

На голосування проєкт рішення ставили чотири рази, проте в усіх випадках для прийняття не набиралось достатньої кількості голосів.

[embedded content]

Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці М. Заньковецької у Чернівцях планують розпочати 29 березня. Його мають завершити до 1 вересня 2024 року. У цей період на ділянці дороги від вулиці Університетської до площі Філармонії повністю обмежать рух транспортних засобів.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО