#громадськемісце Хто відзначає своє професійне свято 13 квітня #чернівці #chernivtsi

Хто відзначає своє професійне свято 13 квітня

Щорічно 13 квітня свій професійний день відзначають працівники оборонно-промислового комплексу України.

Про це повідомляє С4.

День працівника оборонно-промислового комплексу — це професійне свято, яке встановлене Указом Президента України №214/2023 від 13 квітня 2023 року.

Свято започаткували, ураховуючи важливе значення оборонно-промислового комплексу для забезпечення національної безпеки та захисту державного суверенітету України, значний внесок працівників оборонно-промислового комплексу в зміцнення обороноздатності держави.

Саме цього дня у 2022 році крилатими протикорабельними ракетами «Нептун» українського виробництва було уражено й потоплено флагман Чорноморського флоту рф — ракетний крейсер «Москва».

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО