#громадськемісце Квітучий Гоґвортс: у Чернівецькому університеті бум охочих сфотографуватися біля магнолій (фоторепортаж) #чернівці #chernivtsi

Квітучий Гоґвортс: у Чернівецькому університеті бум охочих сфотографуватися біля магнолій (фоторепортаж)

У Чернівцях у Національному університеті імені Юрія Федьковича останніми днями спостерігається справжній ажіотаж охочих сфотографуватися біля квітучих дерев магнолії. Студенти закладу намагаються якнайшвидше покинути пари, аби зазнімкувати себе біля неймовірної краси природи. Зафіксував бум цвітіння людей і рослин наш фотокореспондент Тарас Піц.

Фоторепортаж: Тарас Піц

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО