#громадськемісце Міський голова Чернівців Роман Клічук узяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України #чернівці #chernivtsi

Міський голова Чернівців Роман Клічук узяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

У Чернівцях 12 квітня вперше відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. У заході взяв участь міський голова Чернівців Роман Клічук.

Про це мер Чернівців повідомив у своєму Telegram-каналі, пише С4.

Очільник міста зазначив, що був радий вітати в Чернівцях велику кількість своїх колег майже з усієї України. Під час заходу посадовці розглянули такі питання:

  • Безпека та протидія загрозам. Обговорили протидію безпековим загрозам, організацію подолання наслідків руйнувань цивільної інфраструктури та забезпечення належного реагування органів правопорядку.
  • Підтримка національного виробництва. У фокусі дискусій була нова урядова політика, яка передбачає заходи для стимулювання вітчизняної економіки.
  • Медична реабілітація наших захисників. Особлива увага була приділена розробці та впровадженню ефективних програм реабілітації для військовослужбовців, що є важливим для їхнього відновлення.
  • Європейська інтеграція. Нові можливості та виклики, які відкриваються перед нашими громадам на шляху інтеграції України до Європейського Союзу.

«Конгрес став платформою для обміну досвідом, взаємодії та формування стратегічних підходів до вирішення нагальних проблем. Тож визначили напрямки майбутньої роботи для досягнення спільної мети — благополуччя та процвітання України», — додав Роман Клічук.

Нагадаємо, до Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО