У Чернівцях 12 квітня вперше відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України. У заході взяв участь міський голова Чернівців Роман Клічук.
Про це мер Чернівців повідомив у своєму Telegram-каналі, пише С4.
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_18-34-25-1024x682.jpg)
Очільник міста зазначив, що був радий вітати в Чернівцях велику кількість своїх колег майже з усієї України. Під час заходу посадовці розглянули такі питання:
- Безпека та протидія загрозам. Обговорили протидію безпековим загрозам, організацію подолання наслідків руйнувань цивільної інфраструктури та забезпечення належного реагування органів правопорядку.
- Підтримка національного виробництва. У фокусі дискусій була нова урядова політика, яка передбачає заходи для стимулювання вітчизняної економіки.
- Медична реабілітація наших захисників. Особлива увага була приділена розробці та впровадженню ефективних програм реабілітації для військовослужбовців, що є важливим для їхнього відновлення.
- Європейська інтеграція. Нові можливості та виклики, які відкриваються перед нашими громадам на шляху інтеграції України до Європейського Союзу.
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_18-41-28-1024x682.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_18-06-33-1024x683.jpg)
![](https://c4.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_18-34-23-1024x683.jpg)
«Конгрес став платформою для обміну досвідом, взаємодії та формування стратегічних підходів до вирішення нагальних проблем. Тож визначили напрямки майбутньої роботи для досягнення спільної мети — благополуччя та процвітання України», — додав Роман Клічук.
Нагадаємо, до Чернівців у п’ятницю, 12 квітня, приїхав Президент України Володимир Зеленський.
Слідкуйте за нами у Telegram
<!–
58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.
–>