#громадськемісце На річці у Чернівецькій області найближчими днями очікується підняття рівня води на понад метр #чернівці #chernivtsi

На річці у Чернівецькій області найближчими днями очікується підняття рівня води на понад метр

На Буковині 17 і 18 квітня синоптики очікують на підняття рівня води у річці Сірет.

Про це пише С4 з посиланням на Чернівецький обласний центр з гідрометеорології.

Фото: С4

Зазначається, що причиною підняття можуть бути значні опади, які синоптики прогнозують в області. Відтак, рівень води у річці Сірет може збільшитися на 0,3 – 1,3 м. Негативних наслідків не передбачається.

Додамо, що, за даними Українського гідрометеорологічного центру, 17 і 18 квітня на території Буковини очікуються як короткочасні, так і помірні дощі. Температура повітря не підійматиметься вище 16°С тепла.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО