#громадськемісце Найнижча ціна в Україні: скільки коштує пальне на Буковині та чи можливе його здорожчання #чернівці #chernivtsi

Найнижча ціна в Україні: скільки коштує пальне на Буковині та чи можливе його здорожчання

Ціна на пальне у Чернівецькій області найнижча в Україні. При цьому на Буковині є досить багато запасів дизеля, тоді як бензину не вистачає.

Про це С4 сказав генеральний директор однієї з мереж АЗС Віталій Шинкарюк.

[embedded content]

Пояснює низькі ціни на паливо Віталій Шинкарюк тим, що через Буковину проходить коридор перевезення нафтопродуктів з Європи.

«У нас ціна дизельного пального коливається від 48 гривень до 55 на брендових заправках. Все йде з Європи, з Туреччини, Греції. Тобто паливо все однакової якості. В Україні поганого палива, я думаю, немає ні на одній АЗС», – додає Шинкарюк.

Наприкінці березня 2024 року Кабінет Міністрів ухвалив проєкт закону, яким пропонується поетапне підвищення акцизів на всі види пального. Гендиректор мережі АЗС каже, що підвищення акцизу уряд планує у наступні чотири роки. Відбуватиметься це поступово.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, які продукти можуть подорожчати до Великодня та чим варто запастися вже зараз.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО