#громадськемісце Похолодання і мокрий сніг: якої погоди очікувати буковинцям цього тижня #чернівці #chernivtsi

Похолодання і мокрий сніг: якої погоди очікувати буковинцям цього тижня

Початок тижня у Чернівецькій області будуть теплими, а до кінця погода погіршиться.

Про це журналістам С4 розповіла начальниця Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Негадайлова.

Фото: pixabay

За словами Негадайлової, тепло протримається на Буковині до вівторка, 16 квітня. Далі температура повітря знижуватиметься.

«Уже починаючи з вівторка і майже протягом всього тижня переважатиме хмарна погода. Місцями незначні дощі, які перейдуть у сніг та мокрий сніг. Сформується сніговий покрив», – зазначила синоптикиня.

Негадайлова додала, що температура повітря протягом тижня буде доволі низькою. Так, на рівнині вдень очікується не нижче 8-10 градусів тепла. У гірських районах вночі можлива мінусова температура, а вдень повітря прогріватиметься до 6-7 градусів з позначкою плюс.  

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що з 13 по 16 квітня у Чернівецькій області оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО