#громадськемісце Працівники тролейбусного управління передали денний заробіток на потреби Збройних сил України #чернівці #chernivtsi

Працівники тролейбусного управління передали денний заробіток на потреби Збройних сил України

Працівники Чернівецького тролейбусного управління, щоб допомогти українській армії, перерахували свій одноденний заробіток на потреби ЗСУ.

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді, пише С4.

Вказується, що на рахунок громадської організації «Добротворець» підприємство перерахувало 134 164 грн.

Крім того, додають в міськраді, 8 квітня тролейбусне управління вже спрямувало одній із військових частин Національної гвардії України допомогу на 129 445 грн.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Чернівецька міська рада за участі мера Романа Клічука та співпраці військових 107 окремої бригади територіальної оборони ЗСУ передали бійцям на фронт понад сотню дронів.

Слідкуйте за нами у Telegram

<!–

58% українців вважають, що у боротьбі з пандемією коронавірусу “влада щось робить, але цього недостатньо.

Такі дані містять результати опитування компанії, що проводить соціально-політичні та маркетингові дослідження Socis. Згідно з результатами дослідження, у те, що влада робить недостатньо вірять 58,8% українців, 17,9% опитаних переконані, що влада нічого не робить. Приблизно стільки ж — 17,2 респондентів вважають, що “влада робить все, що може”. Водночас 48% учасників опитування не робили щеплення проти коронавірусу, 39,3% — повністю вакциновані, 11,8% зробили одне щеплення. Також 54,2 опитаних не хворіли на коронавірус, 40,4% — хворіли.

–>

ДЖЕРЕЛО